Načítání obsahu...

Aktuality

Zajištění akreditovaného vzdělávání pro Sírius, příspěvková organizace

Předmětem zakázky je zajištění a realizace akreditovaného vzdělávání pracovníků v přímé péči, tj. pracovníků v sociálních službách a sociálních pracovníků organizace Sírius, příspěvková organizace.

Kurzy musí být akreditované podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů.

Kurzy jsou stěžejní součástí klíčových aktivit 01 DOZP – Učíme se žít aktivně a 02 CHB a PSB – Učíme se žít samostatně. Odborný rozvoj pracovníků povede k doplnění jejich znalostí, rozvoji dovedností a zlepšení specifické práce a komunikace s uživateli sociálních služeb (dospělé osoby s mentálním a kombinovaným postižením). 


Více viz 

https://www.esfcr.cz/zadavaci-rizeni-opz/-/asset_publisher/0vxsQYRpZsom/content/zajisteni-akreditovaneho-vzdelavani-pro-sirius-prispevkova-organizace?inheritRedirect=false 

Zpět na aktuality
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  

GDPR

Od 1. 1. 2020 dochází ke změně v osobě vykonávající funkci externího sdíleného pověřence pro ochranu osobních údajů vůči příspěvkovým organizacím v oblasti školství a oblasti sociální.Od 1. 1. 2020 tak bude výkon funkce pověřence zajišťovat společnost I3 Consultants s.r.o., IČO: 27921344, se sídlem K Trninám 945/34, 163 00 Praha, e-mail: poverenec.oou@i3c.cz, telefon: 543 214 714.

/aktuality/gdpr_dn19