Načítání obsahu...

Aktuality

Středisko DOZP Mánesova obhájilo certifikaci Pracoviště Bazální stimulace

Dne 15.5.2019 proběhla ve středisku DOZP Mánesova resupervize pod vedením PhDr. Karolíny Maloň Friedlové, která měla za cíl podpořit a motivovat pracovníky, zjistit kvalitu poskytované péče a způsob implementace konceptu Bazální stimulace. 

Pracovníci v přímé péči s tímto konceptem pracují dlouhodobě a považují jej za nezbytný a velmi přínosný pro zkvalitnění života uživatelů s kombinovaným postižením. Jednotlivé techniky a principy aplikují nejen v rámci specifického zaměření, ale také ve zcela přirozených situacích či aktivitách. 

Výsledkem jejich profesionálního přístupu je potvrzení poskytování kvalitní služby, což je doloženo získáním dalšího certifikátu Pracoviště Bazální stimulace. 

    Zpět na aktuality
    Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  

    GDPR

    Od 1. 1. 2020 dochází ke změně v osobě vykonávající funkci externího sdíleného pověřence pro ochranu osobních údajů vůči příspěvkovým organizacím v oblasti školství a oblasti sociální.Od 1. 1. 2020 tak bude výkon funkce pověřence zajišťovat společnost I3 Consultants s.r.o., IČO: 27921344, se sídlem K Trninám 945/34, 163 00 Praha, e-mail: poverenec.oou@i3c.cz, telefon: 543 214 714.

    /aktuality/gdpr_dn19